Episode 1
19 mai 2020
Teresa har det vanskelig etter å ha mistet moren, og vennene planlegger en utflukt til Boca Raton. Siggy introduserer Margaret Josephs for gruppen.
Teresa har det vanskelig etter å ha mistet moren, og vennene planlegger en utflukt til Boca Raton. Siggy introduserer Margaret Josephs for gruppen.
Etter en eksplosiv krangel, rotter Siggy og Dolores seg sammen mot Teresa og Melissa. Dolores må takle utfordringene med å ha sønnen og eksmannen boende i samme hus.
Margaret har en lanseringsfest for sin nye veskekolleksjon, men Siggy og Dolores nekter å delta. Teresa begynner å skrive en ny bok.
Når datoen for åpningen av restauranten nærmer seg, er stemningen anspent mellom Melissa og Teresa. I mellomtiden arrangerer Siggy en cocktailfest.
Margaret begynner å utvikle en ny skokolleksjon. Melissa og Teresa havner i en heftig krangel som kan true restaurantens fremtid.
Teresa tar med døtrene og faren på ferie til Puerto Rico, men moroa blir raskt forvandlet til et mareritt. I mellomtiden får Siggy hormonbehandling, og Melissa og Joe krangler om oppdragelse.
Mens Teresa og Dolores prøver å reparere sitt skjøre vennskap, røper Dolores noen sjokkerende nyheter om Danielle.
Mens de bor på Siggys feriested, åpner Margaret opp om forholdet til stebarna hennes, mens Melissa og Margaret planlegger en morsom overraskelse.
Teresa, Melissa, Margaret og Danielle konfronterer Dolores, Siggy og Kim D. på den årlige Posche-motevisningen. Teresa konfronterer Kim D om utroskapsryktene.
I et forsøk på å reparere deres ødelagte vennskap, reiser fruene sammen til Milan. Hjemme i New Jersey har Joe en fest for gutta.
Margaret prøver å reparere vennskapet sitt med Siggy, Margaret og Danielle besøker en skofabrikk, og Dolores og Melissa tar seg en ordentlig prat.
Gruppen kommer tilbake til New Jersey i god behold, og nå er de offisielt tilbake i den virkelige verden. Teresa tar bilder til sin kommende bok.